fbpx

Jak działamy?

Wineroom łączy Cię ze światem skrupulatnie wyselekcjonowanych win

Krok pierwszy

Wypełnij krótki quiz, dzięki któremu poznamy Twój wyjątkowy gust.

Krok drugi
Dokonaj subskrypcji naszej usługi.
Krok trzeci

Otrzymasz od nas wina, które sommelier wybierze specjalnie dla Ciebie.

Krok czwarty

Oceń wina, które otrzymałeś, pomoże nam to skomponować Twoją kolejną paczkę.

Nie ma nic prostszego i wygodniejszego niż to, co mamy Ci do zaoferowania. Załatwiasz wszystko w jednym miejscu, za pomocą kilku kliknięć myszki.

 

Wymyśliliśmy ten system w taki sposób, abyś z czasem sam mógł zostać ekspertem z dziedziny win. Pamiętaj, z przyjściem kolejnej paczki nabywasz nową wiedzę. Tu nie chodzi jedynie o degustację, ale o budowanie świadomości własnego smaku. Wyobraź sobie sytuację, gdy idziesz do restauracji i nie prosisz po prostu o “czerwone wino”, a zamiast tego podajesz szczep, który Cię interesuje! Przy okazji otworzysz się na smaki, które nie są ogólnodostępne. Specjalnie dla Ciebie sprowadzimy wina z najlepszych winnic.

“Wszyscy lubimy próbować różne wina, ale jest tysiące różnych etykiet, więc skąd mam wiedzieć, które wina są dobre? Znaleźliśmy rozwiązanie, idealne dla nas! Konsekwentnie dostarczaliście nam bardzo dobre wina i zaoszczędziliście mnóstwo czasu oraz pieniędzy, dlatego polecamy Was innym!”

Jarek i Ewa – z Wineroom od sierpnia 2018

~

Gwarancja

Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług.  Zachwyci Cię nie tylko smak i jakość naszych win, ale także informacje, które wyselekcjonujemy specjalnie dla Ciebie.

Jakość

Zapewniamy, że jakość i smak naszych win zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Stawiamy na to, co najlepsze.

Obsługa

Oferujemy profesjonalną i indywidualną obsługę klienta. Rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego nie działamy szablonowo.